• Обновено
Охајо, Држава Гроздобер Американското Знаме Атлетик Дуксери Долг Ракав Pullover Маскирани Sweatshirt Врвот За Млади

Охајо, Држава Гроздобер Американското Знаме Атлетик Дуксери Долг Ракав Pullover Маскирани Sweatshirt Врвот За

Rating 
DEN 890.16

Залиха
Во магацинот.

8 инчи / 63 см, ракави должина : 22.Пред купување, ве молиме проверете ја големината на табелата за купување на правото големина за совршено се вклопуваат.9 инчи / 48 cm, облека должина : 26.Погоден за млади мажи, жени и адолесценти, со лабава верзија, погодна за луѓе на секоја тело форма.1 инчи/51 см, облека должина : 27.5 cm, градите ширина : 21.Ако сте го купиле нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Се повлече На затворање.Забелешка : не се впие за долго време, не bleach, и температурата на перење течноста не смее да ја надмине 45ºC.Оваа качулка има удобна верзија и е погодна за секојдневно носење во пролет, есен и зима, за дружење, патување, и дома декорација.Малку еластична ткаенина има умерено се чувствуваат и е удобен за носење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди