• Обновено
АТП Автомобилската Y-189 Педалот за гас Кабел

АТП Автомобилската Y-189 Педалот за гас Кабел

Rating 
DEN 839.28

Залиха
Во магацинот.

Вклучува загради, grommets, итн за да одговара на оригиналот.Одговара тип : Возило се Специфични.Вклучени компоненти : Педалот за гас Кабел.објектот пакет тежина : 0.05 фунти.Топката студ носат и со текот на времето се бара замена.Оваа топка студ е популарен во многу 1982-94 Гм Палто, Џими (S/T серија) и 1984-95 Camaro и Firebird со 6 цилиндри и 5 брзина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди