• Обновено
Пренослив CD Плеер со Стерео Звучници и Слушалки, Лични Компактен Диск CD Плеер со LCD Дисплеј, Анти-Прескокни/Shockproof Заштита и 3.5 мм ПОМОШЕН Кабел

Пренослив CD Плеер со Стерео Звучници и Слушалки, Лични Компактен Диск CD Плеер со LCD Дисплеј, Анти-Прескокни/Shockproof

Rating 
DEN 911.76

Залиха
Во магацинот.

Вграден-во Двојна Стерео Звучници : пренослив CD плеер е дизајниран со вграден стерео двојна јазик, се чувствуваат слободни да ја споделите вашата музика со пријатели во секое време и насекаде.Поддржува Повеќе CD Формати : Стабилна диск читање перформанси, поддржува повеќе аудио формати, вклучувајќи CD/CD-R/CD-RW/MP3 формат за флексибилни опции.Анти-прескокнете заштита функцијата е вклучена стандардно, анти-прескокнете заштита на време е до 60-тите години.Мулти-функции : Поддршка последните меморија; Поддршка A-B repeat и брзина +/- функција, тоа е најдобар избор за јазик ученици и audiobook ентузијасти (НЕ поддржуваат bluetooth).Двојно Напојување : Овој пренослив CD player работи на 2*1.5 V AA батерија(не е вклучен) или USB напојување со кабел, можете да ги користите во затворени простории и на отворено за да уживате во музика (CD плеер НЕ е батерија).Три Начини да се Слушаат : 1. Слушање на Цд-а со слушалки и уживајте во вашата музика сам; 2. Пуштање на музика преку вградените звучници и споделување на музика со пријатели; 3. Се поврзете со вашиот автомобил јазик преку 3,5 мм ПОМОШЕН кабел за подобро слушање искуство (ве Молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил има 3,5 мм ПОМОШЕН порта).

Основни карактеристики

Најдобри понуди