• Обновено
Сложувалка Одбор се Одржи До 1000 Парчиња 31x25 Преносни Загатка Saver Организатор со Не се Лизга Површина за Напредокот Загатка Складирање Anwenwen

Сложувалка Одбор се Одржи До 1000 Парчиња 31x25 Преносни Загатка Saver Организатор со Не се Лизга Површина за

Rating 
DEN 117.60

Залиха
Во магацинот.

【0-Ризик Купување】Ние сме посветени да ви нудиме 100% задоволителна гаранција и 24 часа онлајн услуга.Овие голем капацитет сложувалка табела е идеален за чување и се движи загатки.【Лесно Недовршени Складирање】голема површина која овозможува висок контраст со зелена позадина прави сортирање парчиња полесно. 【Квалитет Направени】Нашите сложувалка одбор направена од висока густина ПВЦ одбор со алуминиум рамка за зголемена издржливост и стабилност.Ако не сте целосно задоволни со нашата загатка плато, ќе бидат понудени за задоволување на решение. 【Идеален Подарок】загатка чувар, ќе биде голема роденденска и Божиќ подарок за вашето семејство и пријатели се мозаик љубовници.Со оваа сложувалка одбор, лесно може да се земе вашиот загатки на било кое место во затворени простории или на отворено.Одлична алтернатива за мал стан каде што не постои многу простор за целосна загатка табела.Anwenwen е посветена на обезбедување креативни и трајни загатка додатоци за потрошувачите ширум светот.Овој пренослив загатка одбор доаѓа во 2 големини, 35. 【Големи Димензии】загатка одбор мерки 31" x 25" кој може да се одржи до над 1000 парчиња сложувалки.Специјален потсетник, поради различни загатка големини, ве молиме да се измери големината на загатка за да се осигура дека нашите загатка табела е погодна.Започнете интересна игра во секое време и насекаде.Овозможување на работа на загатки каде со одржување на недовршени загатки заедно до следниот пат restart.Тоа е неопходен партнер за загатки.Издржливи доволно да го издржат подолг сервисен живот.Она што е позитивна разлика оваа организаторот ќе се направи на вашиот загатка за градење искуство.7" и 31*25", која држи до над 1000 загатки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди