• Обновено
ОДНАПРЕД ПАЛЕЊЕ задната врата Liftgate Заден Прозорец Latch Ослободување Кабел Метал Компатибилен со Ford 97-02 Експедицијата Нови 1997 1998 1999 2000 2001 2002

ОДНАПРЕД ПАЛЕЊЕ задната врата Liftgate Заден Прозорец Latch Ослободување Кабел Метал Компатибилен со Ford 97-02

Rating 
DEN 1298.40

Залиха
Во магацинот.

Произведени од супериорен квалитет на материјали.Компјутерски интегрирано manufacturin.Нудат максимална трајност и прецизна изведба.Ние процес и брод вашата нарачка од еден работен ден.Нашата посветеност да ви е вкупно и ние сакаме да се биде секогаш 101% се задоволни од квалитетот и ефикасноста на нашите услуги.Сосема Нов Метал-Кабел Врата се Справи со Latch Кабел Комплет за Поправка на Заден Лев Товар Вратата Од врата се справи со пониска latch.Техничка Забелешка : Заеднички проблем 1992 - 2014 Ford Econoline серија комбиња заеднички проблем, вратата нема да функционира правилно, Ова е предизвикано од врата latch или се справи со кабли кои се кршат.Motor King избира метал завршува наместо OE пластика, исто така со користење надгради тешки кабел цевки е.Дилери не нудат кабел одделно, таа е достапна само во заврши скапи брави или се справи со собранија, оние пластични кабел завршува на крајот ќе се скрши повторно!Motor King препорачува замена на нашата целосна метални кабли наместо само одредување на кабел завршува, поради оригиналниот кабел / жица се свиткани или оштетени која ќе предизвика ограничување или кабел обврзувачки effecting врата се справи или latch систем од функционира.Motor King е Подобрен Дизајн Метал Кабел поправка колекции е дизајниран за да заштедите пари, време и тоа трае подолго од OE дизајни.Дел Број : F2 UZ-15264 A65-Б, F2 UZ15264 A65 B Позиција : Задното Лево Товар Вратата Од Врата се Справи со Пониска Latch Компатибилен со : 1997-2002 Ford Експедицијата Гаранција : ограничена 5 години гаранција - слободно време за замена.Компатибилност информации обезбедени само за НАС модели.Попуст превозот на повеќе предмети, ве молиме контактирајте со нас за детали.

Основни карактеристики

Најдобри понуди