• Обновено
Амазон Бренд - Среќен Стомак Оригинални Макарони и Сирење Чаши, 2.05 оз (Пакување од 4)

Амазон Бренд - Среќен Стомак Оригинални Макарони и Сирење Чаши, 2.05 оз (Пакување од 4)

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

Овој производ беше претходно Solimo производ.Сега тоа е дел од Среќни Стомак бренд, производ е иста големина и квалитет.Четири 2.05-унца една порција макарони и сирење чаши.Без вештачки вкусови.Содржи млеко и пченица.Гаранција за квалитет : Ние сме горди на нашите производи.Ако не сте задоволни, ние ќе рефундирање на дека за било која причина во рок од една година од купувањето. 1-877-485-0385. Еден бренд.Среќен Стомак Оригинални Макарони и Сирење еден служат чаши се направени со збогатен макарони и без вештачки вкусови за класичен вкус.Сите што ви треба е микробранова печка и вода да се подготви лесен, вкусен оброк во минути.

Основни карактеристики

Најдобри понуди