• Обновено
Hosley Сет од 12 Стакло Коси Свеќа Носители 2.5 Инчи Висок Идеален Подарок за Свадби Партија Корист Реики Медитација O3

Hosley Сет од 12 Стакло Коси Свеќа Носители 2.5 Инчи Висок Идеален Подарок за Свадби Партија Корист Реики Медитација

Rating 
DEN 524.40

Залиха
Во магацинот.

Секогаш употреба на топлина/пламен отпорни на површината и се горат во очите.Средување на фитил помага во одржување на уште гори и помага да се задржи на пламен од добивање премногу блиску до стакло.

Основни карактеристики

Најдобри понуди