• Обновено
5FT ДОЛГИ X 2IN ШИРОК ИЗДУВНИТЕ НАСЛОВОТ ТУРБО КОЛЕКТОР ЛАВА ЦЕВКИ ТОПЛИНА SHIELD ЗАВРШИ ЛЕНТА

5FT ДОЛГИ X 2IN ШИРОК ИЗДУВНИТЕ НАСЛОВОТ ТУРБО КОЛЕКТОР ЛАВА ЦЕВКИ ТОПЛИНА SHIELD ЗАВРШИ ЛЕНТА

Rating 
DEN 667.20

Залиха
Во магацинот.

Совршен ако вие само треба малку заврши за еден проект. 5 метри x 2 инчи, широк дел.Исклучително висока температура топлинска изолација заврши.Рачки до 2500 степени Целзиусови и се одржува флексибилност.Изработени од ткаени истријте ги лава карпи (базалт).

Основни карактеристики

Најдобри понуди