• Обновено
HUANGXIN Ретро Свеќа Носители Плоча Црното Злато -Наместете го на 2 Светилник Носители за Столб Свеќи Чај Светлина Носители Роденден Dinning Партија Декоративни Метал Candleh

HUANGXIN Ретро Свеќа Носители Плоча Црното Злато -Наместете го на 2 Светилник Носители за Столб Свеќи Чај Светлина

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

СТАБИЛЕН и ЗДРАВ Круг, цврсти нозе под основата за да се одржи стабилен со анти- ' рѓа метал.ГОЛЕМИНА - 4.37"D x 0.7"H,која може да се користи со 2 X2, 3x3 инчен столб свеќи или чај светлина свеќи.ФУНКЦИЈА - Додадете заштита од површини кога сте светлина на мојата свеќи и собира восок капе голема.ДОДАДЕТЕ НОВИ ШАРМ во ВАШАТА СОБА - столб свеќа плочи додадете некои убави оркестарот на одредени соби и ходници или кој било мал простор во вашиот дом.Користете го за да создадете интимна атмосфера насекаде.НАЈДОБРИОТ ПОДАРОК што НЕКОГАШ - шармантна подарок за вашите пријатели или членови на семејството за куќа warmings, родендени, спа, денот на Благодарноста, Божиќ или вечера свеќи.Боја : Црно Злато.

Основни карактеристики

Најдобри понуди