• Обновено
АТП Y-615 Педалот за гас Кабел

АТП Y-615 Педалот за гас Кабел

Rating 
DEN 291.84

Залиха
Во магацинот.

Вклучува Загради, Grommets, Итн За Да Одговара На Оригиналот.Најдобар Поправка Е За Замена На Стар Кабел Со Нов.Атп Педалот За Гас Кабли Се Со Цел Да Се Вклопи И Функционира Исто Како И Оригиналниот Дел За Да Се Обезбеди Трајност И Долг Живот.Стари Кабли Може Да Се Поврзе, Пауза, Или Само Да Се Стане Слабите.АТП Y-615 Педалот за гас Кабел.

Основни карактеристики

Најдобри понуди