• Обновено
Aquach Прелива Преку кафематот Сет со Екстра Големи Кафе Dripper, 28 оз Стакло Carafe, Stainlesss Челик Кафе Лажичка и Бамбус Складирање Послужавник, Уникатен збир на Дом или Канце?

Aquach Прелива Преку кафематот Сет со Екстра Големи Кафе Dripper, 28 оз Стакло Carafe, Stainlesss Челик Кафе

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

ХАРТИЈА РАКА КАПЕ кафематот ќе им даде на вашиот чаши мазна и силно кафе во неколку минути.Квалитетот сет со уникатен дизајн е лесен за употреба / складирање и биде модерна декорација на шалтери, спаси ограничен простор.Сите компоненти се машина за миење садови-безбедно.ЕКСТРА ГОЛЕМИ КАФЕ ФИЛТЕР направени од храна одделение од нерѓосувачки челик за живот употреба.Фино мрежа и двојно-layer бидете сигурни почист капе и мазна вкус.Тоа е одличен избор за кафе љубовници да биде економски и заштита на животната средина.ЗАДЕБЕЛЕНА BOROSILICATE СТАКЛО CARAFE е BPA-free и повеќе солидна со голем капацитет, лесен пристап рачка, мерење етикета.Нашите стакло тенџере доаѓа со smart капак со филтер дупки, кои не само што не е погодно за фрлаат кафе, но исто така се користи за филтрирање чај остава кога подготовка на чај.Уникатен задебелена третман елиминира премногу тенка, кревкост, и речиси пластични проблеми.Ги користат со доверба!.ПОВЕЌЕ УЖИВАЊЕ, ПОМАЛКУ ПОДГОТОВКА.Цврсти и убави бамбус база помага складирање целата кафематот сет, додека избегнување на кафе дамки на маса.Поедноставување на чекори на подготовка и чистење, и да се создаде повеќе уживање време.ГРИЖЕТЕ СЕ-СЛОБОДЕН ШОПИНГ ИСКУСТВО СО ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.Обидете се оваа прелива преку кафематот дома или канцеларија за да ви донесе поинакво искуство.Убаво за подарок или го чуваат за себе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди