• Обновено
Retevis RT18 Двојна ПЗЗ 2 Пат на Радио, Воки Токи за Возрасни Батерија, Мини, Метален Клип, USB Полнењето, VOX за Комерцијален Бизнис Складиште на Мало(20 Парчиња)

Retevis RT18 Двојна ПЗЗ 2 Пат на Радио, Воки Токи за Возрасни Батерија, Мини, Метален Клип, USB Полнењето, VOX

Rating 
DEN 5759.76

Залиха
Во магацинот.

Точно 1000 m Ah батерија; обезбедува 10-12 часа на батеријата; Y-тип стандарден микро USB полнење кабел ; да го наплаќаат два воки токи во исто време.Channel lock;Долго притиснете го канал НАДОЛУ копче за да слушнат два сигнализација, и ќе бидат заклучени во тековниот канал; долго притиснете го канал НАДОЛУ копчето еднаш, и по сослушувањето еден бип, можете да го промените каналот нормално.

Основни карактеристики

Најдобри понуди