• Обновено
INFANZIA Елка Складирање Торба - се Вклопува До 7.5 Ft Празник Вештачки Расклопуваат Дрвја, Трајни Празник Дрво Сад со Рачки & Тешки-должност SBS Патент за Божиќ, Отпорен на ?

INFANZIA Елка Складирање Торба - се Вклопува До 7.5 Ft Празник Вештачки Расклопуваат Дрвја, Трајни Празник Дрво

Rating 
DEN 455.76

Залиха
Во магацинот.

Главната рачки оди по целиот пат до дното на торбата за дополнителна поддршка и издржливост.ПРОСТОР SAVER ВО ВАШИОТ ОДМОР : Нашиот празник складирање торба може да се здипли во една мала коцка на 8.Кога треба да ја запази големи предмети или голем број на предмети, тоа сигурно ќе се донесе изненадување за вашиот живот.божиќ торба може да се користи за чување на сите видови на голем празник опрема, како што се вашиот елка, празник опрема за осветлување, гарланд, итн.ПОСАКУВАМЕ СРЕЌЕН ПРАЗНИК : Нашата елка складирање торба доаѓа во две бои на црвена и зелена боја за да изберете од.9 Инч/22*20*10 СМ, што е лесно да се продавница и не заземаат простор.Дрвото торба е еден од суштинските елементи на вашиот одмор.

Основни карактеристики

Најдобри понуди