• Обновено
FenchelShades.com 16 Топ Дијаметар x 16 Дното Дијаметар 11 Висина на Цилиндричен Тапан Абажур САД Направиле (Крим)

FenchelShades.com 16 Топ Дијаметар x 16 Дното Дијаметар 11 Висина на Цилиндричен Тапан Абажур САД Направиле

Rating 
DEN 1149.60

Залиха
Во магацинот.

Топ Дијаметар : 16" Дното Дијаметар : 16" Height : 11".Миење Прилог, 1/2" Капка - Дизајниран за Светилки со свирењето на Харфа.Хардвер Боја : Никел.Абажур Опфаќа : Лен Крем.Сите Производи Сопствени Направени во САД.Боја : Крем.

Основни карактеристики

Најдобри понуди