• Обновено
Смитсоновата Моторни Работи Сина, 15.0x11.0x2.0

Смитсоновата Моторни Работи Сина, 15.0x11.0x2.0

Rating 
DEN 1737.60

Залиха
Во магацинот.

Се изгради Работен Модел на 4-Цилиндричен Мотор.Вентили Рок, Искра Приклучоци Оган, и Пистонс се Вози Вратило.Батерија Управувана Подвижни Делови и Светла.Вклучува 35" x 23" 9 89 х 57 см) Обоени Постер.На возраст 8 и Нагоре.Опис на производот Вклучува 2 Подлошки, 2 Шахти во различни должини, 4 Издувните Вентили, 4 Влезни Вентили, 8 Вентил Произлегува, 4 Клипот Игли, 8 Клипот Половини, 4 Поврзување Прачки, 8 Времето Камери, 8 Рокер Оружје, 1 Вратило, 1 Вратило Макара, 1 Вентилатор, Макара, 1 вентилатор, 1 Монтирање на моторот Стојат, 5 Лежишта, 1 е целосно заштитено Домување, 1 Масло Тавата, Пониски 1 Crankcase, 1 Рокер Рака Маска, 1 Горниот Цилиндар на Главата, 1 Тајмингот Појас, 1 Мерењето Тркала, 1 Timimg Опрема, 1 Tensioning Појас Макара, Пониски 1 Цилиндар на Главата, Пониски 1 Цилиндар Блок, 1 контролната шипка, 1 Позиционирање Убодни, 1 Timimg Појас Маска, 1 Доза Колектор, 1 Издувната цевка, 1 Carburator Маска, 1 Carburator на дебелото Црево, 1 пред Половина на Вода Дистрибуција Assdembly, 1 Вози Модул 1 Батеријата Пак, 67 Scews и Боја Постер со Инструкции.Потребни 2 ) 1.5 V) "АА" Батерии, 1 Пар на Scisssors и Шрафцигер ( Не се Вклучени) Од Производителот Изгради вистински работи батеријата напојува 4-цилиндричен модел на моторот со вистински светла и звук.Види искра приклучоци оган и залистоци се отвораат и затвораат.Да видиме како пистонс оган и да се види на ремени и фан чекор.Детални инструкции се вклучени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди