• Обновено
4.4 Фунти Пондерирана Вратата Стоп, Вратата Тапа Кат Декоративни, Семејството Декоративни Ткаенини Вратата Затка со Рачка, Ткаенина Пондерирана Кат Стоп за Спалнат?

4.4 Фунти Пондерирана Вратата Стоп, Вратата Тапа Кат Декоративни, Семејството Декоративни Ткаенини Вратата Затка

Rating 
DEN 479.52

Залиха
Во магацинот.

Совршен за вашето дете спална соба, дневна соба, ходникот или било која друга врата која може да се добие на начин!. ????️Неверојатен квалитет можете да му верувате : Кога станува збор за безбедноста на вашиот дом и семејство, нема простор за намалување на аглите. ????️Одличен квалитет : Нашата цел е да ви обезбеди со многу корисни производи за домаќинството, правејќи вашиот секојдневен живот посреќни.????️Го претворат вашиот дом во cuter, поудобно и посреќно место : овие декоративни вратата тапа се многу практични, одличен начин да се подобрат внатрешни работи, и голем плус на секој дом.Боја : црна плоштад-4.Овие вратата приклучоци/ѕидот заштитници не само што може да обезбеди било врата во место, но, исто така, донесе една симпатична, удобно и топло чувство во вашиот дом, вие и сите вашите гости веднаш ќе се заљуби во неа.Идеи за родендени, housewarming подароци или било која друга прилика!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди