• Обновено
Dorman 54002 Мотор Coolant Обновување На Комплет

Dorman 54002 Мотор Coolant Обновување На Комплет

Rating 
DEN 345.12

Залиха
Во магацинот.

Изработени од високо квалитетни материјали за долгорочната трајност.Достапни во различни големини и стилови.Лесно да се инсталира.Делукс стил вклучува парчиња од суштинско значење за инсталација, плус стеги и форма-фитинг, пластика-обложена жица за кошница.Поддржан од страна на тим на инженери и контрола на квалитетот на специјалисти во сад.Dorman е Моторот Coolant Обновување на Полнење овозможува заштеда на време погодност.Тоа доаѓа со сите потребни парчиња за инсталација, вклучувајќи го резервоарот и резервоарот капа, кошница, overflow цевки, и хардвер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди