• Обновено
Aspen Креативни 31066 Преодни Hardback Тапан (Цилиндри) Форма Spider Изградба Светилка Сенка во Црно, 14 широк (13 x 14 x 10)

Aspen Креативни 31066 Преодни Hardback Тапан (Цилиндри) Форма Spider Изградба Светилка Сенка во Црно, 14 широк

Rating 
DEN 1128.00

Залиха
Во магацинот.

1 пакет преодни hardback тапан (цилиндри) замена светилка сенка.tetoron памучна ткаенина во црна 13" топ x 14" дното x 10" висина.Spider изградба дизајнирана за да прикачите на светилка во свирењето на харфа (Светилка во свирењето на харфа се продава одделно).Апликации - За табела светилки, акцентот светилки, гроздобер светилки, држи свеќа светилки и дете соба светилки.Нашите hardback нијанси употреба Богородица Styrene поддршка на одборот за производство на топла, природни & мазна светлина – попривлечен отколку нијанси направени со рециклиран Styrene одбор кој може да попуштат & жолта со текот на времето.Aspen Креативни е посветен на нудејќи широк асортиман на атрактивни и добро цени на преносни светилки, кујна привезоци, суета ѕид тела, отворено осветлување тела, светилка нијанси, и светилка додатоци.Имаме во куќата дизајнери кои го следат тековните трендови и да се развиваат кул нови производи за да ги задоволат тие трендови.Aspen Креативни нуди 1 пакет преодни hardback тапан (цилиндри) светилка сенка во црно.Направени со tetoron памучна ткаенина.Светилка сенка големина е 13 инчен врвот, 14 инчен дното и 10 инчен висина.Оваа светилка сенка е пајак градба која е дизајнирана да се закачите на светилка во свирењето на харфа.Погоден за на маса светилки, акцентот светилки, гроздобер светилки, држи свеќа светилки, дете соба светилки, спална соба светилки, спална соба табела светилки, ноќ стојат светилки, читање светилки, ноќни читање светилки, дневна соба крајот табела светилки и спалната соба на ноќ стојат светилки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди