• Обновено
Галакси Сушење Мат Пурпурна Маглина Простор Заштитник Јадење Сушење Подлога Тенџере Мат за Кујна Контра Потоне Табела 18 x 24 Инчен

Галакси Сушење Мат Пурпурна Маглина Простор Заштитник Јадење Сушење Подлога Тенџере Мат за Кујна Контра Потоне

Rating 
DEN 431.76

Залиха
Во магацинот.

Супер Absorbency : Направен од супер абсорбента полиестер материјал, сад сушење мат може брзо да апсорбираат вода и го задржува кујната countertop суви и чисти.Соодветни Димензии : 16 x 18 инчи или 18 x 24 инчи.Оваа галаксија сушење подлога одговара за повеќето кујната countertop.Повеќе Функции : и Двете страни се употребливи.Како абсорбента рампа за да се задржи на десктоп сува, како заштитна подлога за заштита на countertop и прибор за на маса, и како топлинска изолација подлога за на маса.Лесно Складирање : Со lanyard дизајн, тенџере мат може да се закачи на ѕид, и мека доволно за да биде укината за лесни за складирање.Машина Перат : Рака или со машина мие со благ неутрален детергент за детергент, сува во сенка.Големина : 18x24in | Боја : Галакси.

Основни карактеристики

Најдобри понуди