• Обновено
KIRI Милениче Pawprint Keepsake Слика Рамка/Куче Спомен Подарок и Мачка Спомен Подарок за домашно Милениче Љубовник. Домашно милениче Загуба Спомен Слика Рамка/Мачка Рамка з

KIRI Милениче Pawprint Keepsake Слика Рамка/Куче Спомен Подарок и Мачка Спомен Подарок за домашно Милениче Љубовник.

Rating 
DEN 856.80

Залиха
Во магацинот.

УБАВ СПОМЕН KEEPSAKE - убава почит на вашиот доцна најблиски.Тоа ќе ви донесе удобност и е внимателен начин за да го прослават и се сеќавам на прекрасниот живот вашиот сакан милениче живеел.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК И ВНИМАТЕЛЕН ИЗНЕНАДУВАЊЕ - Подарок нашите луксузни спакувани прикаже пет pawprint комплет рамка.Kinki овој висок квалитет рамка ќе ги прават да се чувствуваат посебно и сакани.ДОМА ДЕКОР - рамката има уникатна корави дрво дизајн кои ќе се вклопуваат во напор со секој дом décor.МУЛТИ-НАЧИН НА МЕСТО-големината на домашно милениче слика рамка е добро за виси на ѕидот, или виси на мрежа фото ѕид директно(без јаже), исто така, се во состојба да стои на маса.ЗАДОВОЛСТВО - Висок квалитет, цена-ефикасен производ.Ова ќе биде вашата ефикасна и пријатно на шопинг.Го фати и да го негуваат вашиот кожен една шепа печати засекогаш со Kiri keepsake pawprints фото рамка.Месете глина за две минути до сите меурчиња се качил.Обликот на глина на врвот на алуминиумска користење на возен pin додека имаат рамен 0,5 дебелина форма.Ако мислите дека тоа е потребно, користете метални плоштадот да се намали на глина.Место де глина на рамката и нека се исуши 24hs.

Основни карактеристики

Најдобри понуди