• Обновено
НОВАТА ПАЛЕТА ТЕХНОЛОГИЈА AFM-DFM DISABLER,ЦРВЕНА,КОМПАТИБИЛЕН СО V6 & V8 ГМ МОТОРС

НОВАТА ПАЛЕТА ТЕХНОЛОГИЈА AFM-DFM DISABLER,ЦРВЕНА,КОМПАТИБИЛЕН СО V6 & V8 ГМ МОТОРС

Rating 
DEN 4989.84

Залиха
Во магацинот.

Целосна моќ испорака цело време без фабрика гаранција за загриженост.Карактеристики : Опсег AFM/DFM Disabler ви држи во целосна моќ 100% од time Simply приклучок во вашиот одборот OBD-II порта и тоа веднаш почнува да работи за да се елиминира AFM system The моќ & контрола треба во секој situation The Спектар AFM/DFM Disabler не reprogram вашиот фабрика ECULeaves никаква трага - Отстранете го за да се вратите на фабрика settings Fits сите V6 & V8 General Motors (GM) активни и динамични гориво за управување со возила, вклучува автомобили, камиони & спортски автомобили Спецификации : Бренд : Опсег Technology Color : Red Emission Код : 7 Product Тип : Тјунер.Нашите патентирана технологија е само производ што ќе се оневозможи Активни и Динамични Гориво за Управување без репрограмирање на фабрика ЕКИ.Сосема Нов Опсег Технологија AFM/DFM Disabler, Црвена, Компатибилен со V6 & V8 ГМ Мотори, Произведени од страна на Holley Перформанси Производи (Дел #RA003 R).Карактеристики : Опсег AFM/DFM Disabler ви држи во целосна моќ 100% од времето Едноставно приклучок во вашиот одборот OBD-II порта и тоа веднаш почнува да работи за да се елиминира AFM систем На моќ & контрола треба во секоја ситуација Опсег AFM/DFM Disabler не reprogram вашиот фабрика ЕКИ не Остава траги - Отстранете го да се вратат на фабрички поставки за да Одговара на сите V6 & V8 General Motors (GM) активни и динамични гориво за управување со возила, вклучува автомобили, камиони & спортски автомобили.Опсег AFM/DFM Disabler им овозможува на вашиот V6 или V8 ГМ возилото да работи во целосна цилиндар режим на сите времиња, спречување на Активни и Динамични Гориво за Управување со систем од намалувањето цилиндри.Сосема Нов Опсег Технологија AFM/DFM Disabler, Црвена, Компатибилен со V6 & V8 ГМ Мотори, Произведени од страна на Holley Перформанси Производи (Дел #RA003 R)Опсег AFM/DFM Disabler им овозможува на вашиот V6 или V8 ГМ возилото да работи во целосна цилиндар режим на сите времиња, спречување на Активни и Динамични Гориво за Управување со систем од намалувањето цилиндри.

Основни карактеристики

Најдобри понуди