• Обновено
Електрична СКАРА без чад Скара Затворен - Надградена Nonstick Tabletop Griddle со Рецепти и Клип, Прилагодлив Термостат, Отстранлив Мие Чинии, Лесен за Чистење, 16 x 11 Рамна Квадр

Електрична СКАРА без чад Скара Затворен - Надградена Nonstick Tabletop Griddle со Рецепти и Клип, Прилагодлив

Rating 
DEN 1559.76

Залиха
Во магацинот.

【Не-стап Скара & Griddle Плоча】- Tabletop скара може да char само како традиционална скара, давајќи им на вашите оние прилично скара марки!На gridlle плоча може да срј јајца, палачинки, стекови, хамбургери, итн.2-во-1 bakeware скара може да бидат селектирани според вашите потреби. 【Сили без чад Скара Затворен】- Скара до совршенство во затворена просторија без да се грижиш за да тргнете вашата чад аларм.Овој без чад скара е дизајниран и конструиран за да се намали чад. 【Здрава Електрична Скара】- На griddle плоча со протекување дупки,храната и нафтата слајд право на исклучување на не-стап керамички површината на одлуки исчисти по оброк чистење-слободни.Имате здрава, не се лепи за исхрана. 【Поголеми Бразилецот Површината】- Со 16" x 11" голем плоштад скара површина, сега ќе може да се фрли вашиот стекови, вашата сопруга зеленчук, вашиот син е ребра и вашата ќерка е лосос одеднаш, и да се стави повеќе храна за печење плех на едно време, тоа е начин да заштедите време, таа, исто така доаѓа со рецепт за вас да уживаат во голем оброк. 【Брзо греење без чад Скара】- На tabletop скара се одржува на константна температура во текот на готвење процес.Практичноста на преносни електрични скара овозможува брзо греење циклус, оставајќи сочни и тендер на внатрешноста, вкусови повеќе вкусни. ● 1 x Скара База. ● 1 x без чад Грил Тавата. ● 1 x Nonstick Griddle Тавата. ● 1 x Капе Лента. ● 1 x Термостат за Контрола на Knob. ● 1 x BBQ Клип. ● 1 x Рецепт Книга. ● 1 x Прирачник.

Основни карактеристики

Input:
120V ~ 60Hz

Најдобри понуди