• Обновено
М&М Е Млечно Чоколадо МИНИСТЕРСТВАТА Бонбони 3-lb. Најголемиот Дел Бонбони Торба

М&М Е Млечно Чоколадо МИНИСТЕРСТВАТА Бонбони 3-lb. Најголемиот Дел Бонбони Торба

Rating 
DEN 768.00

Залиха
Во магацинот.

Содржи еден (1) 3-lb торба на М&М Е Млечно Чоколадо МИНИСТЕРСТВАТА Бонбони.Направени со вистински млечно чоколадо, опкружен со шарени бонбони школка.Користете M&M ' S МИНИСТЕРСТВАТА Бонбони за печење или декорирање на колачиња, торти, пусти и повеќе.Секој дел бонбони торба има доволно M&M ' S МИНИСТЕРСТВАТА Бонбони за да парк вашиот провизии за секоја прилика.Уживајте во вкусни, шарени забава со M&M ' S МИНИСТЕРСТВАТА Млечно Чоколадо Бонбони.Секој дел бонбони торба содржи 3 кг.на scrumptious, itty-bitty M&M ' S Бонбони, што го прави совршен за порибување на вашите омилени печење состојка.Додадете M&M ' S МИНИСТЕРСТВАТА Млечно Чоколадо Бонбони до сите на вашите рецепти, вклучувајќи колачиња, торти, пусти и повеќе.Не само што се овие шарени каснувања вкусен прилог на вашиот печење, тие, исто така, направи големи украси на десерти како gingerbread cupcakes и куќи.Нема крај на забава кога ќе акции на М&М Е Млечно Чоколадо МИНИСТЕРСТВАТА Бонбони!Ова класично шарени бонбони лекување е направен од страна на МАРС WRIGLEY Слатки.Од класичен чоколадо барови SNICKERS, 3 МУСКЕТАРИ, МЛЕЧНИОТ ПАТ и TWIX да овошни бонбони од SKITTLES, STARBURST и ЖИВОТ ШТЕДАЧИ, Марс Wrigley Слатки произведува некои од најпознатите исконски бонбони во бизнисот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди