• Обновено
DORMAN 38521 задната врата Кабел , Црна

DORMAN 38521 задната врата Кабел , Црна

Rating 
DEN 460.80

Залиха
Во магацинот.

17-инчи долго.Директна замена - овој дел поддршка кабел одговара на одредени возила за да се зачува задната врата стабилност.Трајни изградба - овој дел е изработен од квалитетни материјали за долг животен век.Заштедува пари - нуди квалитет на конкурентна цена додека спречување на задната врата штета.Квалитетот увери - овој дел поддршка кабел претрпе виртуелна тестирање за одговара, функција и издржливост во текот на времето.Не го уништи вашиот задната врата партија со флопи задната врата, партија со ова им Помогне на 17-инчен задната врата кабел.Тоа е најдобро да се замени кабли во парови за да се спречи скапо да го оштети вашиот задната врата.Должината на кабелот е мерено од центарот до центарот на крајот циклуси за точно одговара.Им помогне на задната врата кабли работа на двете левата или десната страна.

Основни карактеристики

Најдобри понуди