• Обновено
Гроздобер Plaid Бивол Јадење Сушење Мат 18x24 инчен за Кујна Контра Црвена и Црна Plaid Абсорбента Сушење Јадење Влошки Countertop Јадења Drainer Рек Душеци Заштитник за Брзо Сува

Гроздобер Plaid Бивол Јадење Сушење Мат 18x24 инчен за Кујна Контра Црвена и Црна Plaid Абсорбента Сушење Јадење

Rating 
DEN 2385.60

Залиха
Во магацинот.

Карактеристики : Lanyard дизајн, виси сушење душеци без зафаќа простор, може да се чуваат и овошје, тоа е мека и свитлива, Супер абсорбента брзо сушење, лесен за чување.Употреба : Сад сушење душеци за кујна контра countertop , кафе бар душеци , јадење трошиме рек душеци и заштитници, перници, кои Додадете поставен шарм на вашата кујна, канцеларија или кафе бар контра.Еден двострано печатење, донесе голема прецизност УВ печатење за да се реализира светла боја, lifelike графика, Особено за вас, додадете убава глетка до вашиот дом, канцеларија кафе bar Great Service If имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро.7cm; XL : 18x24inch/45.Материјал : висококвалитетен полиестер и сунѓер,памук сатен, реверзибилна, мека, супер абсорбента брзо јадење сушење душеци; Лесно да се чисти, рака мие или машина перат.Големина L : 16x18in/40.Добар Избор За Домаќинка И Готвење Љубовник.Сушење Подлога : Исцедете сушење подлога за кујната countertops, counter мат држи на countertop суви и чисти; Контра заштитник мат и заштита на јадења и плочи или фаќа drips под јадење решетката и топла садови и тави; исто така, Може да се користи како countertop топлина отпорни на душеци, ја штити вашата контра од гребнатини и scuffs.Исто така ги штити вашата контра од гребнатини и scuffs кога ќе се ставаат под мали appliance Lanyard дизајн,виси сушење душеци без зафаќа простор, целата е мека и свитлива, лесно да се storage Unique дизајн дизајн, нашиот сушење на рампа може да биде одличен подарок за вашето семејство или пријатели.9cm Material : висококвалитетен полиестер и композитни сунѓер,памук satin Features Dishes сушење душеци е издржлив, срцето отпорни, реверзибилна, супер абсорбента брзо јадење сушење mat Provides перница за деликатни јадења и stemware.

Основни карактеристики

Најдобри понуди