• Обновено
Omix-Ада 16533.08 Оска Прашина Штит

Omix-Ада 16533.08 Оска Прашина Штит

Rating 
DEN 215.76

Залиха
Во магацинот.

Задниот дел.OE Стил.Директно Одговара.Omix со гордост го нуди огромна колекција на OE квалитет на замена на делови на Џипот & Willys возила да помогнат на Џипот легенда жив.Оваа замена надворешниот прашина shield се вклопува 76-86 CJ модели опремени со АМЦ 20 задните заработувачката.Одговара на левата ИЛИ десната страна.Се продаваат поединечно - користете 2 по возило.Го заменува OE 3184573.

Основни карактеристики

Најдобри понуди