• Обновено
Сад Сушење Душеци за Кујна Контра со Бесење Јамка отпорни на Топлина Микрофибер Сушење Подлога Задебелена Абсорбента Душеци за Countertop Лесно да се Чисти Среќен Жетв?

Сад Сушење Душеци за Кујна Контра со Бесење Јамка отпорни на Топлина Микрофибер Сушење Подлога Задебелена Абсорбента

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

намалување на чистење на вашиот товар.Двете страни на Кујната Сушење Мат се направени од издржлив микрофибер, Убава печати на една површина страна, Додадете светла боја за ладно countertop.Совршен за луѓето го користат во кујната или на отворено. 【Заштита на Countertop】 : густата Кујна Сушење Душеци се заштити вашата контра блузи од гребнатини и scuffs, спречување на вода од протекување на табелата,чувајте ги суви и чисти,топлинска изолација и топло.Може да апсорбира до 4 пати неговата тежина,да ги задржи вашите контра сува.Машина Перат или Рака мие, се исуши во сенка.Пакетот вклучува : 1 * Јадење сушење мат.Како што е совршен housewarming подарок за нов дом или реновирање на Божиќ,роденден, денот на Благодарноста или други посебни денови на вашето семејство или пријатели, ќе ги направи изненадување. 【Брзо-Сува】Сад Сушење Мат суши брзо, па тоа може да биде укината и чуваат како е можно вашата кујна или садови е завршена сушење, се користи повторно, кога ви треба. 【Декоративни сушење душеци】Нашите дизајниран сушење мат имаат убави печати на една површина страна,ќе се направи вашата кујна, канцеларија или кафе бар погледнете повеќе топло и интересно.Разни модели на сушење душеци се направи вашата кујна шарени и Штити контра блузи од гребнатини и scuffs.Димензија : 16x18in /18x24in.Имаат пораби во висат табот да се откажам мат да се суши брзо.

Основни карактеристики

Најдобри понуди