• Обновено
Hershey Мега Микс Чоколадо и Слатки Асортиман на Чоколади, Поединечно Завиткани, 48.29 оз Масовно Различни Торба (135 Парчиња)

Hershey Мега Микс Чоколадо и Слатки Асортиман на Чоколади, Поединечно Завиткани, 48.29 оз Масовно Различни Торба

Rating 
DEN 683.76

Залиха
Во магацинот.

Содржи еден (1) 48.29 унца, 135-парче масовно различни торба на Hershey Мега Микс Чоколадо и Слатки Асортиман на Чоколади.Смесата од чоколадо и овошје-зачинет третира да ги задоволи сите сладок вкус пупки во текот на семејството се на средби, tailgates, филмски ноќи, campfires и настани за прибирање на средства.Вклучува 135 поединечно завиткани најголемиот дел бонбони за вендинг машини, како препродажба бонбони.Совршен за graduations, назад на училиште подготовка, годишнина датуми, концесии и роденден страни.Уживаат во чоколадо, карамел, malted млеко топки и овошни бонбони во оваа слатки асортиман што одговара на секого вкус пупки.Уживајте во вкусна чоколада се третираат секаде и во секое време со Hershey Мега Микс избрани чоколадо и слатки бонбони, совршен за концесија стои и fundraisers.Нудат шест толпата-пријатни омилени, оваа бонбони асортиман е совршен за споделување со семејството, пријатели, соиграчи, или соработници.Земете овој дел бонбони торба за во канцеларија пауза соба, истурете некои поединечно завиткани бонбони во вашиот тегла дома или да преземе една торба на следниот спорт игра за да го прослават победа.Hershey бонбони барови се исто така големи партии, празници, ручеци, десерти, излети, задната врата партии и повеќе.Вие навистина не може да тргне наопаку кога ќе се слатки бонбони на рака.На избрани торба на чоколадо и овошје бонбони со вкус содржи JOLLY RANCHER MISFITS, близалки и тешко бонбони, ROLO® чоколадо карамел бонбони, МЛЕКО DUDS карамел, чоколадо бонбони и WHOPPERS malted млеко топки бонбони.Додадете ги на вашата празник прослави, премногу!Работи чорапи, Велигден кошеви, ноќта на Вештерките бонбони чаши и Денот на Вљубените подарок перница.

Основни карактеристики

Најдобри понуди