• Обновено
Магнетна Врата Затка - Тешки Вратата Стоп Само Лепило - Врата Тапа Ѕид Заштитник - Врата, Застанува на Дното од Вратата - Магнет Врата Носителот Вратата Фати - Магнетн

Магнетна Врата Затка - Тешки Вратата Стоп Само Лепило - Врата Тапа Ѕид Заштитник - Врата, Застанува на Дното

Rating 
DEN 334.80

Залиха
Во магацинот.

Следниот чекор во подобрувањето на вашето домаќинство е X-бет МАГНЕТ тешки вратата затка!Никој не сака претрес врата треснувајќи звуци или изнаоѓање на нови пукнатини на ѕидовите.Остатокот увери магнетни вратата стоп ќе ви послужи долги години.Нашиот моќен магнет врата носителот има вкупна големина на 2.Вратата се стопира за дното на вратата се големи како магнетна врата го фати, вратата држачот за ѕид заштитник, ѕид вратата knob заштитник.Кои се придобивките на нашата магнетна врата затка?МОЌЕН МАГНЕТ на doorstop ќе направи вратата фати задача.2 НАЧИНИ за ДА го ИНСТАЛИРАТЕ : ѕид вратата затка е лесен за употреба и инсталирање.ДОБРО ДИЗАЈНИРАН : нашата врата престане да има удобен димензии - 2.Сребрена боја на тешки вратата затка работи за речиси секој ентериер.Инсталирање на врата застанува на начин кој работи најдобро за вас : 1 - се користи двојно двострано лепило налепници за да се закачите на магнет врата носителот брз, лесен, без дупки. ⚪️ СИЛЕН МАГНЕТ : neodymium магнет за нашите тешки вратата затка сигурно ќе го фати вашата врата за да се спречи треснувајќи или удира по ѕидови, се одржи отворена вратата за правилно струење и едноставно кога сакате така.29" и е направено од нерѓосувачки челик кој го прави вратата затка цврсти, отпорни на корозија и ' рѓа-доказ.Кат вратата затка силна neodymium магнет брзо фаќа вратата и го спречува удира на ѕидови или треснувајќи вратите затворени.За да инсталирате вратата тапа ѕид заштитник можете да го користите двојно двострано лепило налепници или користете шрафови за да подот планината трајно.Само лепило вратата затка дизајниран со практична форма, така што не патувањето над вратата стоп и тоа нема да се меша со вашиот чистење рутина.Ние се ВКЛУЧЕНИ сите што ви треба во подот вратата затка set - заедно со тешки вратата стоп ќе добие 2 лепило налепници, 4 шрафови и 5 силиконски браник влошки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди