• Обновено
Fonzier Надгради Водоотпорен 210D Патување Приколка RV Покрие Windproof Camper Покрие Дише за 22'1-24' со 4 Олук Spout Опфаќа Јазик Џек Покрие Дополнителни 2 Windproof Ремени (22'1 - 24')

Fonzier Надгради Водоотпорен 210D Патување Приколка RV Покрие Windproof Camper Покрие Дише за 22'1-24' со 4

Rating 
DEN 6719.76

Залиха
Во магацинот.

Ние, додаде соочи се под патент, па вие не мора да се грижите дека патент ќе нула вашиот RV. 4 рефлексивни ленти на предни и задни тензија панели се избегне судири и да се осигурате дека вашата безбедност во текот на ноќта. ????【Преносни & Трајни】 Преносливост, полесно инсталација и поголема издржливост се најголемите предности на 210 D Оксфорд ткаенина од не-плетени ткаенини.Elasticized и задебелена полите агол, прилагодлив предните и задните тензија панели, и 2 засилување ремени се направи маска се вклопуваат добро и удобно, така што ништо не се случува да се вее низ ветрот.Споредба на различни ткаенини во иста големина, 210 D Оксфорд ткаенина пакет се помали и полесни и полесно да се инсталира од други капак.Вие не треба да се грижите за влечење гломазна капак и се одвиваат на покривот на автомобилот со тешкотии. ????【Zip Влезот & 3 години гаранција】 3 патентите на страна панел, се во можност да ги собере и да се обезбеди пристап за да се провери внатрешната ситуација во секое време.Пакет : Патување приколка RV капак*1, адхезивна поправка patch*1, фрлете кеса*2, олук spout капак*4, складирање кеса*1, Екстра засилување на ремени*2.

Основни карактеристики

Најдобри понуди