• Обновено
DIDI ЦЕЛ Кристал Lotus Свеќа Носители 5 Инчи Активност Tealight Носители Столб Носители за Домашна Декорација Партија Свадба Декорација (2)

DIDI ЦЕЛ Кристал Lotus Свеќа Носители 5 Инчи Активност Tealight Носители Столб Носители за Домашна Декорација

Rating 
DEN 719.76

Залиха
Во магацинот.

Лотос figurine tealight свеќа држачот е изработен од K9 Кристално стакло, кој е најдобар јасно кристално стакло во областа.Постојат многу дијамант сечење се соочува со целосна околу секоја остава на овој светилник, го направите да изгледа повеќе сјајна.Кога ќе се стави на овој кристал lotus светилник директно под сонце, на lotus остава може да се фати на сончева светлина и да покаже и да излезе со убава сјајна виножито светла.И оваа свеќа носителот исто така, може да се одрази на соба светлина, партија светла.Тоа е добра декорација во вашата кујна, спална соба, dinning соба, и windowsills и така натаму.Големина е 5*5*2 Инчи , Носителот големина е 4cm дијаметар, погоден за Tealight свеќа, Votive свеќа, и столб свеќа 3.8 cm дијаметар.Можете исто така да го користите овој свеќа носителот како trinket носителот да се одржи прстени, уво ѕвони, или ѓердан во вашиот фустан маса или бања.Тоа е вода доказ на дното.Ние нудиме прекрасни подароци кутија за пакување.Тоа е убав подарок за вашите пријатели, вашето семејство.Тоа е добра идеја како роденденски подарок, Свадба подарок, подарок за денот на Благодарноста, Божиќ подароци и Нова Година подароци.Било настани сакате да ја користите.Стр.С. : Поради деликатес на производот, многу малку лист парчиња може да падне поради силни вибрации на патот.Ве молиме контактирајте со нас или веднаш да се замени производи за вас, во случај ќе се соочиме со неа.Овие кристално јасно lotus tealight свеќа носителот прави вашиот домашен топол и светол.Тоа изгледа луксузен како свадбен подарок.И lotus остава искра светлина многу повеќе под сончева светлина и партија светлина.Ние обезбедуваме убаво сино подарок кутија за секој tealight држачот.Тоа е добро како подарок за пријателите, семејството и партијата употреба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди