• Обновено
Софа Пресек Троседот Мебел во Собата Futon Троседот Модерна Конвертибилна L-Облик Каучи Троседот во Собата Троседот Ткаенина Агол Троседот со Тапациран Современи за

Софа Пресек Троседот Мебел во Собата Futon Троседот Модерна Конвертибилна L-Облик Каучи Троседот во Собата Троседот

Rating 
DEN 722.40

Залиха
Во магацинот.

????【Удобно】 На пресек троседот со удобно cushioned Назад и фирма баласт.Таков агол троседот ќе ви даде повеќе опуштено време и семејство време на дневната соба на каучот.Дневната соба на каучот троседот каучот модерна софа futon современа тапациран агол троседот пресек троседот. ????【 Лесно да преку вашата врата】КД Пресек Троседот,На пакет големина на троседот погоден за на врата направи Каучот Софа лесно да преку вашата врата.Модерна софа futon современа тапациран агол троседот пресек троседот во дневната соба на каучот троседот каучот. ????【 Лесно да се соберат и транспорт】Овој Пресек Троседот е лесно да се соберат.Само assembles на backrest и 4legs на Каучот Троседот.Креветот е лесно да се низ врата во куќата.Модерна софа futon современа тапациран агол троседот пресек троседот во дневната соба на каучот троседот каучот. ????【 Лесно да се чисти 】ако ви се падна една чаша Пијалак исклучување на маса и некои распрсна на агол троседот, Тоа е лесно да се исчисти пресек е троседот.Софа ќе ги избриша право надвор и сушени, и со тоа нема белег остави зад себе.Модерна софа futon современа тапациран агол троседот пресек троседот во дневната соба на каучот троседот каучот. ????【Силна рамка】Здрав дизајн на Пресек Троседот поддржани со квалитетот тврдо материјали, поддршка за мемориска пена на Каучот Троседот и pillowed назад перници се обезбеди чувствувате стабилност и удобност на троседот.Модерна софа futon современа тапациран агол троседот пресек троседот во дневната соба на каучот троседот каучот.Боја : Сина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди