• Обновено
mrliance 3800PSIPressure за Миење на Електрична Енергија за Миење 3.0 GPM/2000W Електрични Вода Притисок за Миење Професионални перач на Автомобили со Месинг Црево Конектор за Дома

mrliance 3800PSIPressure за Миење на Електрична Енергија за Миење 3.0 GPM/2000W Електрични Вода Притисок за

Rating 
DEN 4559.76

Залиха
Во магацинот.

Таа ги има отворено чистење моќ да се направи брзо чистење работни места.0 GPM за супериорен чистење моќ.Притисокот за миење за чистење автомобили, велосипеди, огради, patios, тротоари, sidings, градина, двор, отворено мебел и повеќе.Ве молиме не го насочат кон некој или домашни миленичиња при користење на притисок за миење. 1 x Чистење Pin,1 x Шрафцигер , 1 x Држач за Пиштол,. 【Максимална Безбедност . 1 x Детергент Шише,1 x Прирачник. 1 x Чистење Pin,1 x Шрафцигер , 1 x Држач за Пиштол,.Повеќе безбедност заштита - Вкупно Стоп Систем (TSS), GFCI (земјата грешка коло interrupter) заштита, и IPX5 водоотпорен заштита;.Удобно да ги собереш на млазницата според вашата моментална задача, да им се овозможи да се прилагоди притисокот излез за перење на сите видови на површини без никаков напор.Идеален Притисок за Чистење Решение за сите видови на Возила ,Автомобили ,ЏИП е ,АТВ е,Чамци,RVs,и Домови и etcs. 【5 Млазници Options】4 брзо се поврзете млазници, 0°, 15°, 25°, 40° за сите намена за чистење. 1 x Чистење Pin,1 x Шрафцигер , 1 x Држач за Пиштол,.ПОКРИЕНОСТ : Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 1 x Детергент Шише,1 x Прирачник.Поддржува двојна снабдувањето со вода од славина, кофа, или базен. 1 x Висок Притисок за Миење, 1 x 35ft Електрични Кабелот.Она што е во кутијата?. Снабдувањето со вода на температура не смее да надминува 104°F/40°C.Црна млазницата не може да обезбеди доволно пена за вашиот чистење. 5 Меѓусебно Млазници : Од 0º, 15º, 25º, 40º и сапун за да се справи со светлина, средни и тешки за чистење задачи лесно. 【Моќен Притисок за Ефикасно Чистење】 Генерира до 3800 psi во 3.Она што е во кутијата?. 1 x Детергент Шише,1 x Прирачник. 5 x Млазници, 1 x Градина Конектор, 1 x Кука за Моќ Кабел.

Основни карактеристики

Најдобри понуди