• Обновено
4 Ниво Чоколадна Фонтана Машина, Continiously Чоколадо се Топи Fondue за Топење Сирење, BBQ Сос, Сточарство, Liqueuers,Идеален Десерт Служат Машина Бар Опрема за Партиите (4-Ниво: 8.46x

4 Ниво Чоколадна Фонтана Машина, Continiously Чоколадо се Топи Fondue за Топење Сирење, BBQ Сос, Сточарство,

Rating 
DEN 1560.00

Залиха
Во магацинот.

????Лесен за Чистење : На послужавник и трансфер род може да се расклопуваат во една минута.Домашната верзија на чоколадна фонтана машина, можете да направите вашиот сопствен чоколадна фонтана дома, може да направите свој чоколадо десерти со различни вкусови и форми со себе и со различни состојки.Единствена сад облик дизајн се топи чоколадото и го чува тече.Ние ви препорачуваме да се топи на чоколадо во микробранова пред да го користите овој производ за да бидете сигурни дека сите чоколадото се топат. 170 W топлинска моќ брзо ќе се формираат еден прекрасен чоколадна фонтана.Единствена сад облик дизајн се топи чоколадото и го чува тече.Загреана долниот слив го задржува чоколадо во стопена состојба.На овој начин, производ функција ќе се постигне најдобра состојба.За време на викендите, јавете се пријатели да уживаат попладне чај дома.Имаат Чоколадо Партии сега!.Ова не е само Чоколадна Фонтана - Својата Совршена за Сирење, BBQ Сос, Ликери и Повеќе.за да се обезбеди домот, вкусна и разновидна закуски.На послужавник и трансфер род може да се расклопуваат во една минута.Загреана долниот слив го задржува чоколадо во стопена состојба.Нерѓосувачки челик 4-ниво чоколадна фонтана, создава прекрасна cascading ефект и е лесно да се соберат и расклопување, што го постави и расчистување бриз. ????Додадете Забава во Вашата Партија : Совршен за роденденски забави, свадби, семејни дружења, итн.На дупчалка со спирална бургија-Стилизирана Фонтана (Без Пумпа) Обезбедува Континуиран Проток на Чоколадо. ????Continiously Чоколадо Тек : На дупчалка со спирална бургија-Стилизирана Фонтана (Без Пумпа) Обезбедува Континуиран Проток на Чоколадо обезбедување на чоколадо капе за различни DIY десерт. 170 W топлинска моќ брзо ќе се формираат еден прекрасен чоколадна фонтана.

Основни карактеристики

Најдобри понуди