• Обновено
OneDayFun Цртање Проектор за Деца со Светло & Музика,Деца Проекција Сликарство во Собата,ги Пронајдат и да се Подготви за Проектирање Табела за Деца Девојки и Момчиња,Де

OneDayFun Цртање Проектор за Деца со Светло & Музика,Деца Проекција Сликарство во Собата,ги Пронајдат и да се

Rating 
DEN 575.76

Залиха
Во магацинот.

????ПРОЕКЦИЈА на ЦРТЕЖ-учење играчки проектор цртање табела за деца овозможува на децата да научат да се подготви,се признае модели и се чувствуваат бои. ????ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за-Овој деца цртеж проектор табела постави вклучува проектор маса,1pcs цртање книга,12pcs вода боја пенкало,3pcs диск за проектирање и 1pcs одбор гумичка. ????ПРОЕКЦИЈА ЦРТАЊЕ ОДБОР-Децата може да се скица и боја според различни проекција модели во проекцијата цртање маса,намалување на тежината на цртање,и остварување на децата е во рацете на способноста во сликарство. ✒МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН-Секој диск има 8 модели.Изберете 3-диск на собата или 6-диск поставите според вашите потреби.Проекција на маса, исто така, има музика свири функција. ????КВАЛИТЕТ на УСЛУГА-Ако наидат на проблеми со овој проектор сликарство сет,ве молиме да се консултирате со нас.Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот во рок од 24 часа.Големина : 3 Диск | Боја : Жолта.

Основни карактеристики

Најдобри понуди