• Обновено
Bonne Maman Сл Зачувување, 13-унца

Bonne Maman Сл Зачувување, 13-унца

Rating 
DEN 482.40

Залиха
Во магацинот.

Сите Природни.Масти Слободни.Глутен Слободни.Опис на производот Bonne Maman Сл Задржува, 13 мл Од Производителот Нашите Сл Задржува се направени со зрела, нежна смокви дека функција мазна, слатка услуги кои се совршени за вкусен вкус комбинации.На смокви' природни вкусови убаво се комбинираат со леб, сирење, сладолед и повеќе!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди