• Обновено
АТП ТФ-179 Автоматски Менувач Филтер за Полнење

АТП ТФ-179 Автоматски Менувач Филтер за Полнење

Rating 
DEN 495.60

Залиха
Во магацинот.

Спречување на Абразиви, Корозивни Влага и Други Штетни Загадувачи од Внесување на Возилото.Направени од Високо Квалитетни Материјали.Отпорен На Замор Неуспех.Многу Издржливи и Сигурни.Се однесува на 1996-2000 "ФОЛКСВАГЕН" AG4 Модели.АТП ТФ-179 Автоматски Менувач Филтер за Полнење е дизајниран за вграден во преносот филтри.АТП пренос филтер колекции ги вклучува сите дихтунзи, филтри, и други компоненти кои го вашиот филтер промена може да се бара.Овие филтри се специјално дизајниран за вашиот пренос; затоа, несоодветното fitment никогаш не е проблем.Овој филтер за полнење е произведен да ги исполнуваат или надминуваат оригинална опрема спецификации.АТП дел број ТФ-179 е конструиран за да го замените оригиналниот опрема автоматски менувач филтер за 1996-2000 "ФОЛКСВАГЕН" AG4 модели.

Основни карактеристики

Најдобри понуди