• Обновено
Вратата Затка, Вратата Стоп 5 Инчен Нерѓосувачки Челик Бранеа Сатен Никел Doorstops, Модерен Мека-се Фати за Исклучување на Вратата на Држачот за Ѕид Вратата Ѕид Заштитн

Вратата Затка, Вратата Стоп 5 Инчен Нерѓосувачки Челик Бранеа Сатен Никел Doorstops, Модерен Мека-се Фати за

Rating 
DEN 215.76

Залиха
Во магацинот.

Најдобар Избор - Хардвер продавница генерички doorstops дури и не дојде блиску до функционалност и дизајн на Вратата Тапа.Тие може да се вклопат под било каков вид на вратата.Луѓето го користат ова затка да се одржи отворен различни видови на врати во својот дом, канцеларија, хотел, па дури и гаража.Едноставен и Елегантен Дизајн + Лесна инсталација - се Случува за еден минималистички изглед.Лесно да се инсталира, две завртка монтирање на ѕид. ????Вратата стоп 5 инчен точни должина е околу 4-5/8 инчи.Ве молиме makesure должината ако треба.????.Гума Совет Заштитник - Врата тапа designded со гума перница на врвот, безбедна и soundproofing.Вратата престане со арамија брод, исто така, ги штити врата, заштеда на рачки на вратите од гребење на ѕидот, кога затворање на вратата.Висок Квалитет на Вратата Затка - Doorstopper е направен од цврст Т-304 премиум-одделение од нерѓосувачки челик, способни да го издржат притисокот од па дури и најсилните вратата.Нерѓосувачки челик врата застанува корозија & рѓа, трајни и достапни за подолг живот од другите вратата затки на пазарот.Совршен По продажбата на Услугата - Ако не сте целосно задоволни, контактирајте со нас веднаш да ја поправат проблемот.Ние знаеме што ќе ги сакам, но ако не, да ги испратите назад за целосна наплата на вашата набавка.Боја : Сребрена | Големина : 5 инчен X 1 пакет.

Основни карактеристики

Најдобри понуди