• Обновено
4/8 Агол Пост Кревет Крошна Комарец Нето за Цар Големина Кревети Големи Queen Size Кревет (Црна)

4/8 Агол Пост Кревет Крошна Комарец Нето за Цар Големина Кревети Големи Queen Size Кревет (Црна)

Rating 
DEN 503.76

Залиха
Во магацинот.

Генерички големина : На комарец нето мерки 73*83*94in, Тоа се вклопува во сите големина на кревети од еден цар големина и така натаму.Високо Квалитетен Материјал : 4 Агол Пост Кревет Крошна е направен од висок квалитет на полиестер мрежа ткаенина, мека и светлина.Тоа се обезбеди соодветна циркулацијата на воздух, мали дупки исто така, може да се задржи комарци и други инсекти надвор, што ќе ви овозможи мирен и релаксирачки ноќен сон.Лесен и дише : Тоа може да им овозможи на воздухот да циркулира,нема да се чувствуваат smothered од постојан контакт од комарец нето за вашата кожа и лице.Лесно да се Соберат : слободен виси комплет - со пакетот содржи еден комарец нето, 8 виси кука, четири Tassel јаже, 40ft резервни прашка.Сите додатоци се вклучени. 100% ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви проблеми со вашиот Комарец Нето имаме 30 ден парите назад политика за наплата.Така може да се купи со доверба и ризик бесплатно.Боја : Црна.

Основни карактеристики

Најдобри понуди