• Обновено
Вентилот на гумата Core Отстранување Алатка Вентил Core Алатка вентилот на Гумата Главниот Клуч Spanner Гуми Поправка Алатка Вентил Core Шрафцигер за Автомобил Велосипед М?

Вентилот на гумата Core Отстранување Алатка Вентил Core Алатка вентилот на Гумата Главниот Клуч Spanner Гуми

Rating 
DEN 222.48

Залиха
Во магацинот.

Вентилот на гумата Core Отстранување Алатка Вентил Core Алатка вентилот на Гумата Главниот Клуч Spanner Гуми Поправка Алатка Вентил Core Шрафцигер За Автомобил Велосипед Мотор вентилот на Гумата Core Отстранување Алатка опис на производот : Материјал : ABS полипропилен+нерѓосувачки челик Примена : за Да се отстрани гуми јадрото на автомобил, мотор или електричен велосипед Големина : како слика Пакет се вклучуваат : 1 Една-раководител шрафцигер 1 Двоен-раководител шрафцигер 1 4 Начин вентил алатка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди