• Обновено
HOWYAA VE58A Гас Тело за 04-06 Chevy Кобалт Malibu HHR Сатурн Vue Ion Pontiac Извршување 2.2 L

HOWYAA VE58A Гас Тело за 04-06 Chevy Кобалт Malibu HHR Сатурн Vue Ion Pontiac Извршување 2.2 L

Rating 
DEN 1870.80

Залиха
Во магацинот.

????Fitment : 2005-06 Chevy Кобалт L4 2.2 L;2006 Chevy HHR L4 2.2 L;2006 Chevy Malibu L4 2.2 L 4 T45 E Автоматски Менувач;2004-05 Chevy Malibu L4 2.2 L и така натаму.вие исто така може да го користите пронаоѓач дел проверете ја оваа гас тело ќе работи на вашето возило. ????ОЕМ Дел Број : 12568796 25312094 337-05390, Гас Тело Собрание L4 2.2 L Предни.ве молиме двојно проверете со вашиот orignial гас за телото да се спореди пред purchse. ????ФУНКЦИЈА : На гас се контролира вентил кој го контролира внесот на протокот на моторот и контроли за влез на воздух во моторот за да се утврди мотор услови на работење. ????ITEMCONDITION : 100% нови, никогаш не remanufactured авто дел ги исполнува ОЕМ перформанси; телото на нашиот actuator е направена од армирано материјал, со anticorrosion, отпорност на топлина. ????ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да го користите компатибилност на табелата подоле за да ги зголемите проверете дали овој гас тело ќе работи за вашиот автомобил.Fitment:Chevy Кобалт L4 2.2 L 2005-2006 Chevy HHR L4 2.2 L 2006 Chevy Malibu L4 2.2 L 4 T45 E 2006 Chevy Malibu L4 2.2 L 2004-2005 Pontiac Извршување L4 2.2 L 2005-2006 Сатурн Ion L4 2.2 L 2005-2006 Сатурн Vue L4 2.2 L 2007 Година Сатурн Vue L4 2.2 L 2002-2006 Предмет Тип : Гас Тело Состојба : Brand New OE Број : S20098,337-05390,TB1053,67-3012-E,12568796,25312094,12791257-E, 12791257 337-05390, 33705390, 12568796, 25312094, 1279125793176028,93174608-E Гаранција : 1 Година Гаранција Боја/Крај : Сива, Црна Гас Тело Материјал : Алуминиум Конектор/Терминал Напишете : Ножот Fitment Директни : Замена Гас Тело Actuation Тип : Електричен Пакет: 1 x Вбризгување на Гориво Гас Body Specifications : Brand New Електронски Гас Тело Собрание 100% electrically тестирани пред да ја напушти фабриката Директна замена Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди.

Основни карактеристики

Најдобри понуди