• Обновено
Bose Акустични Бранови Систем II 5-CD Промени - Platinum Бела

Bose Акустични Бранови Систем II 5-CD Промени - Platinum Бела

Rating 
DEN 11999.76

Залиха
Во магацинот.

Дизајниран за Bose Акустична Бран музика систем II.Игра до пет Cd или MP3 Cd-а за време на музика.Елегантна, слот-натоварени дизајн надополнува својата Акустична Бран музика систем II.Карактеристики дополнителен текст за друг аудио извор, како ТЕЛЕВИЗОР или ДВД плеер.Еден далечински контроли на сите функции на 5-CD промени и Акустична Бран музика систем II.Лесно оптоварување и истовар колку што пет Цд-а без прекинување во вашата музика.Мулти-текст audio source селектор ви овозможува да поврзете два дополнителни извори (како што се ТЕЛЕВИЗОР и DVD player) на вашиот Bose Акустична Бран музика систем II.Еден далечински контроли на сите функции на 5-CD промени и Акустична Бран музика систем II.

Основни карактеристики

Најдобри понуди