• Обновено
Под Оклоп Жените се Шета Paclite Јакна

Под Оклоп Жените се Шета Paclite Јакна

Rating 
DEN 2850.00

Залиха
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 92% Најлон/8% Полиестер.Патент затворање.Пакет должина : 3.302 cm.Пакет ширина : 27.686 cm.Пакет висина : 35.052 cm.Тип на производ : SWEATSHIRT.UA Бура технологија repels вода без да се жртвува breathability.Underarm отвори за breathability.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Каде почнавме?Сето тоа започна со идеја да се изгради супериорен Т-маица.Технологијата зад Под Оклоп различни производ асортиман за мажи, жени и млади е комплексен, но програма за учи на бенефиции е едноставна : да се носат Heat Gear кога е жешко, Cold Gear кога е ладно, и All Season Gear помеѓу крајностите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди