• Обновено
Harmar Мобилност Надгради AL625HD Скутер & Количка Хибрид Платформа Лифт со Монтирање на Комплет & Жици се Подигнат и II/III Hitch Адаптер

Harmar Мобилност Надгради AL625HD Скутер & Количка Хибрид Платформа Лифт со Монтирање на Комплет & Жици се Подигнат

Rating 
DEN 575.76

Залиха
Во магацинот.

Носи буквално сите стандардни моќ столици и скутери без мобилност уред модификации се потребни Најмногу компактна единица на пазарот бара само 32" товар headroom и само 43" на длабочина.Овозможува континуирана употреба на втор ред седишта; не за дупчење што се бара во повеќето возила.Без дупчење на повеќето апликации, се поврзува на постоечката седиште хардвер.Не Приклучните уред бара.Достапни за мини-комбиња, спортски автомобили, полна големина комбиња и некои crossovers.

Основни карактеристики

Најдобри понуди