• Обновено
Пливање Делфин Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Чанта, Симпатична Телефон Purses за Мажи Жени

Пливање Делфин Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Чанта, Симпатична

Rating 
DEN 921.60

Залиха
Во магацинот.

Можете да изберете производи со слики, ве молиме имајте на ум дека прилагодено производи не се returnable.Мал крст тело чанта идеална опција за надворешна употреба , мулти-функција на дизајнирање, што е практичен и модерен.Тоа не само што може да го видиме, но исто така може да поставите готовина / кредитни картички / мини огледало / монети / копчиња и кармин итн.Можете да го носат околу hands-free и чување на вашите предмети организирани.Совршен избор кога сакате торба која е исклучителна.Стилски и шик дизајн оди добро со било облека во која било прилики како работа, бизнис, датира, дневна, патување, училиштето и ќе се чувствувате удобно да го носат.Мулти Функционални : Повеќе простор и кредитни картички слотови ви овозможи да ги складирање секојдневно мал објект.Може да има некои мали разлики помеѓу тон на боја на слики и дека на реалните предмети поради светлосни ефекти, се следи светлината и контрастот.Ние ќе размена на тоа или да ви даде целосна наплата.5-1cm отстапување.Телефон Чанта Дизајн : Видиме торбичка има еден предниот џеб, две главни џебови, и три внатрешна картичка слотови, 2 предвремените на копче.Гаранција од wmhshangmao : 5-ѕвезда гаранција, 30-ден полн со наплата на гаранција.Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Мали видиме торбичка одговара за Европски/Американски женски, и доволно долго за да го носат како crossbody/една торба.6 инчен(H) * 4.

Основни карактеристики

Најдобри понуди