• Обновено
AHWZ 35W LED Логото GOBO Проектор, Вклучувајќи Слободен Обичај Тебе Боја GOBO на Проектот Слика за Хотел Компанија Продавница Свадба Рекламирање Внатрешна Употреба,Црна

AHWZ 35W LED Логото GOBO Проектор, Вклучувајќи Слободен Обичај Тебе Боја GOBO на Проектот Слика за Хотел Компанија

Rating 
DEN 4680.00

Залиха
Во магацинот.

[НАДГРАДБА GOBO ПРОЕКЦИЈА СВЕТИЛКА] : надградена верзија на проекција светилка може да се направи боја на вашето ЛОГО побогати и зголемување на постепен ефект на ЛОГОТО.Новата и единствена осветлување метод ќе се привлечат клиенти. [СЛОБОДНИ НАПРЕДНИ ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА УСЛУГА] : се овозможи и слободно искачување стакло модели за секоја цел.Нема потреба за купување на моделот парче посебно, само следете неколку едноставни чекори да го добиете вашиот сопствен модел образец врз основа на текст, лопез и од неодамна или лого во рок од неколку дена без никакви дополнителни трошоци. [REMOTE CONTROL] : Опремени со далечинска контрола, што може да наместите статичен/ротирачки mode да се постигне атрактивен проекција.Дали проекторот е инсталиран на таванот, на ѕид или на отворено, можете лесно да се контролира светлината за вклучување/исклучување. [Светлосно ШОУ ПРОЕКТОР] : На GOBO проекција светилка погоден за рекламирање знаци во тетоважа продавници, хотели, KTVs, барови, ресторани, спортски сали, автомобил мие продавници, продавници за домашни миленичиња, облека продавници, кафулиња, продавници, итн.ПРОИЗВОД FEATURESOSRAM светилка монистра, висока brightness HD projection GOBO боја gradient Rotatable/stationary Four-слој оптички lens Aluminum легура тело, durable Durable метална база, adjustable Simple инсталација и operation PRODUCT INFORMATIONPower : 35 WColor : црна/silver LED : 7500k Service живот : 50000 hours Input напон : AC100-240 V 50-60 HZWHERE ДА се КОРИСТИ GOBO PROJECTORTo се појави на вашиот лого за вашата компанија, продавница, ресторан, bar To проект на тема на настани, забава, activities To проектот виртуелниот означување на подот/ѕидот за предупредување, водич во трговскиот центар, warehouse To проектот името на невестата и младоженецот во wedding This екслузивно gobo проекторот е идеален за рекламирање, Dj-и, настан planners.

Основни карактеристики

Најдобри понуди