• Обновено
Intermec CK60 CK61 Мобилен Компјутер CK61B бар-код Скенер да Победи Мобилни 5.0 Рачни Терминал

Intermec CK60 CK61 Мобилен Компјутер CK61B бар-код Скенер да Победи Мобилни 5.0 Рачни Терминал

Rating 
DEN 7200.00

Залиха
Во магацинот.

Солиден дизајн нуди години на сигурен сервис.Интегрирани слики опции.Non-volatile складирање за заштита на вредни податоци. 802.11 b/g радио со избор на безжични безбедносни протоколи.QVGA дисплеј со екран осетлив на допир овозможува и двете текст-базирани апликации и графички интерфејси.ntermec е CK61 : CK61 B мобилен компјутер обезбедува сето она што бараше тежок пат средина, капацитетот на Батеријата да се работи цел ден долго, солиден дизајн за да се обезбеди години на сигурна услуга, за следната генерација процесор и оперативен систем да се кандидира комплекс апликативен софтвер и не-сам Упорни Складирање за заштита на податоци.На CK61 : CK61 B обезбедува на повеќе начини во кои податоците може да бидат разменети помеѓу рачен компјутер или други уреди.Повеќето модели имаат висока-брзина Ethernet, USB Домаќинот и Гостинот, и RS-232 сериски конекции и Wi-Fi-уверение 802.11 b/g радио за локална безжична комуникација.

Основни карактеристики

Најдобри понуди