• Обновено
EXCEART Удар Умре Поставите Метал Удар Алатка Хривнија DIY Ритам Накит Одлуки Коло Метал Форми Накит Преработка Алатки

EXCEART Удар Умре Поставите Метал Удар Алатка Хривнија DIY Ритам Накит Одлуки Коло Метал Форми Накит Преработка

Rating 
DEN 1725.36

Залиха
Во магацинот.

Производ изглед дизајн е едноставен и великодушни.Овој производ е рѓа и отпорни на абење.Лесен за користење и брзо, квалитетот на производот е достоен за вашата.Долг животен век и стабилни перформанси.Направени од високо - квалитетен челик материјали со висока цврстина.Опис Пребарување на накит преработка алатка?Нашите професионални накит обработка на алатка ќе биде најдобар избор за вас.Направени од високо - квалитетен челик материјал, издржлив доволно за вашата долгорочна употреба.Практичен и пренослив дизајн, обезбедува својата популарност.Карактеристики - Боја : Сребро.- Материјал : Челик.- Големина : Околу 16. 00 X6. 00 X5. 50cm/ 6. 29 X2. 36 X2. 16inch.Пакет Вклучувајќи 1 x накит обработка на алатка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди