• Обновено
Косата Clippers, Губење на Алатка за Сечење, Полнење Електрични Коса Clipper Машина Професионални Тример Керамика Ножот за Сечење Машина За Берберот Мажите Фризура СО KKZY (?

Косата Clippers, Губење на Алатка за Сечење, Полнење Електрични Коса Clipper Машина Професионални Тример Керамика

Rating 
DEN 1439.76

Залиха
Во магацинот.

Електрични Професионални Коса Clipperкосата clipper е дизајниран за мазна, брзо и прецизно кроење на сите типови на коса.Косата clipper има трајни high-carbon засили само-острат прецизност нерѓосувачки челик сечилото, која не болеше главата, има висока цврстина и висока отпорност на абење. (Сечилото е перат и лесно да се чисти).Долготрајни Моќкоса clipper има вграден-во високо-квалитетни и безбедни литиум батерии, моќен, долго-траен, батерија или USB полнење батерии, која може да се користи за долго време.Оваа коса clipper има удобен cordless/cordless употреба опции.Plug and play, и за полнење и приклучување.Едноставна И Практична-ова е едноставна коса clipper, стилски дизајн, стручни ниски-бучава батерија коса clipper, моќен мотор, ниски вибрации, ниско ниво на бучава дизајн, без груби звук, стабилни перформанси.Совршен Подарок за Коса ClipperНаправи голем личен подарок за човек во вашиот живот.На татко, сопруг, син и дечко ќе љубов оваа врвна прецизност коса clipper за секоја прилика.Гаранција за квалитет-Ова коса clipper е погодна за професионални берберот салони и во домашни корисници.Нашата коса clipper ќе донесе повеќе забава и возбуда во вашиот живот.Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви послужи wholeheartedly!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди