• Обновено
Nasalcrom Не-Сонливост 200 Мерењата Назален Спреј-0.88 оз. (Пакување од 2)

Nasalcrom Не-Сонливост 200 Мерењата Назален Спреј-0.88 оз. (Пакување од 2)

Rating 
DEN 846.72

Залиха
Во магацинот.

UPC 814832011017. СЕ ПРОДАВА ВО ПАКУВАЊЕ ОД 2. Страдаат од нос алергии?Сите ние сме за алергија симптом превенција.Nasal Crom функционира поинаку од другите преку шалтер алергија на производи и носи олеснување од хронични симптоми на алергија пред тие да почнат.Кога се користи пред изложување на многу заеднички алергени, Nasal Crom може да се спречи појавата на носната алергија напади и да се изгради заштита против иднината на симптомите колку што ќе продолжи да го користи тоа како режисер.Таа не содржи никакви стероиди и е безбедно да се користи со други алергија на лекови.Nasal Crom не предизвикуваат поспаност или бурно, и плус е не се создава зависност.Nasal Crom е безбедно за деца на возраст од две и нагоре.Да уживаат полна превентивна моќ на Nasal Crom, важно е да се напомене дека треба да почнете да го користите една недела или две пред да се очекува да се сретне проблематична алергени.За среќа, Nasal Crom уште ќе обезбеди помош додека тоа го гради целосна заштита против понатамошни симптоми.Безбедни за употреба дури и од страна на децата 2 години и постари.

Основни карактеристики

Најдобри понуди